Biedronka będzie zbywać własny tygodnik. Zobacz, jakim sposobem będzie wyglądał

Dom - Z kraju - Biedronka będzie zbywać własny tygodnik. Zobacz, jakim sposobem będzie wyglądał

26.06.2019-362 widoki -Z kraju

Biedronka będzie sprzedawać nowy tygodnik

W sieci dyskontów Biedronka od czasu przyszłego tygodnia pojawi się nowy tygodnik. To “7 dni. Przegląd tygodnia”, gdzie mają znaleźć się przedruki z magazynów i serwisów internetowych internetowych Grupy Ringier Axel Springer w Polsce. Właściciel marki nie kryje obszernych ambicji. Jak informuje. pl biuro prasowe właściciela necie dyskontów, pierwszy numer tygodnika będzie dostępny już dwa lutego.

Gazeta dzierży być przeglądem tekstów wraz z tygodnia. Wśród tematów znajdą się zagadnienia społeczno-polityczne, sportowe, lifestylowe i historyczne a mianowicie czytamy. Tygodnik ma być lżejszą wersją tygodników refleksji i konkurować z owymi tytułami, jak "Wprost" lub "Polityka".

Biedronka da 500 miejsc pracy. Otwarto nowe centrum dystrybucyjne

Niecałe 3 złociste

W korespondencji z. pl biuro prasowe Jeronimo Martins Polska poinformowało, że nowy tygodnik wydawany przez Ringier Axel Springer Polska będzie dostępny w sieci sklepików Biedronka w każdy poniedziałek, począwszy już od dwóch lutego. Redaktorem naczelnym tytułu został Tomasz Lada.

"Tygodnik zawierał będzie przegląd najciekawszych wydarzeń z prasy drukowanej i internetu, zwłaszcza na tematy społeczno-polityczne, obyczajowe oraz sportowe. Nie zabraknie także artykułów lifestylowych i historycznych oraz krzyżówek dzięki każdy dzień tygodnia. Katalogów uzupełnieniem będą także rady z zakresu motoryzacji, zdrowia, kulinariów, podróży i hobby. ” Wśród przedrukowywanych mediów odszukają się m. in.: "Newsweek", "Fakt", "Przegląd Sportowy", "Komputer Świat", "Onet", "TopGear", "Auto Świat", "Forbes" - informuje biuro prasowe.

Gazeta ma mieć 84 witryny i kosztować 2, 99. Nie wiadomo jeszcze, jaki stanie się jej nakład. Co ważne, gazeta będzie sprzedawana jedynie w Biedronce.

Źródło: Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S. Natomiast. Okładka pierwszego numeru nieznanego tygodnika

Kolejna gazeta

Jak mówi w rozmowie z Wirtualne Media Anna Marucha, rzecznik Ringier Axel Springer Polska, redakcja gazety ma też tworzyć prywatne teksty.

Serwis przypominają, że Ringier Axel Springer Polska przygotowuje już skład wydawane na zlecenie Rosmanna - “Skarb”. Od wiosny 2013 roku na naszym rynku ukazywał się także drukujący teksty z innych mediów magazyn „7 Dób Puls Tygodnia”, który na kilku miesiącach zamknięto a mianowicie przypomina serwis.

Związane z