Bet365 wycofuje się z Polski. To efekt ustawy, która wchodzi po życie

Dom - Wiadomosci - Bet365 wycofuje się z Polski. To efekt ustawy, która wchodzi po życie

25.06.2019-841 widoki -Wiadomosci

Bet365 wycofuje się z Polski

Jak informuje w swojej stronie internetowej dalszy największy e-bukmacher w Naszym kraju, firma bet365, od trzydzieści marca nie będzie w tej chwili świadczyć usług "dla klientów w Polsce". Do tego dnia użytkownicy mają termin na wycofanie swoich gotówki z zakładów.

Od czwartku 30 marca witryna www internetowa bet365 - zaś tym samym także posługi bukmachera - nie będzie dostępna w Polsce. Według tym terminie każdy klient będzie musiał indywidualnie kontaktować się z firmą po sprawie jakichkolwiek wypłat.

Bet365 wycofuje się z Polski

Jak wyjaśnia firma, decyzja ta zapadła "ze aspektu na nadchodzące zmiany prawne". Cały czas był to tzw. nielegalny operator zakładów w świetle polskiego prawa, czyli zagraniczna spółka oferujące Polakom zakłady za pośrednictwem internetową platformę.

1 kwietnia jednak w życie wchodzi nowa ustawa hazardowa, autorstwa rządu PiS i zakłada ona m. in. blokowanie przez dostawców internetu nielegalnych serwisów hazardowych dzięki terenie Polski. Regulacje dotyczące prowadzenia działalności hazardowej przy kraju także się zaostrzają.

Według nieoficjalnych wiadomości branżowych, z Polski ma wycofać się także odrębny e-bukmacher - Betfair. Wcześniej z naszego państwie zniknęło kilka innych, mniejszych serwisów oferujących zakłady. Jednocześnie wejście na ten sektor zapowiedział państwowy Totalizator Sportowy.

Tagi: hazard upoważnienie rząd Komentując korzystasz spośród narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Dzięki jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, być może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI znał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Koncepcja Banku i kilkunastu zatrudnionych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Związane z