Zasady i warunki

Ta witryna internetowa i oferowane na niej dostawcy są przeznaczone dla pełnoletnich klientów, ponieważ z usług można skorzystać tylko po złożeniu zamówienia, które stanowi prawną umowę między Konsumentem a Firmą. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku, możesz natychmiast opuścić witrynę i nie składać zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób automatyczny oznacza, że ​​zapoznałeś się, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność w autoryzowanej ugodie, na którą składają się przedstawione w niniejszym dokumencie Zwroty dostawców.

Korzystanie z naszej Witryny lub składanie jakichkolwiek zamówień bez przeczytania i zrozumienia naszych Warunków świadczenia usług będzie prawdopodobnie całkowicie Twoim wyborem, a Firma nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z nieznajomości wymienionych w nich klauzul.

Wykorzystanie witryny:

Następujący zapis wiedzy jest automatycznie pobierany i zapisywany na naszych serwerach internetowych za każdym razem, gdy ktoś korzysta z naszej witryny internetowej:

  • adres IP
  • System operacyjny i wersja
  • przeglądarka internetowa i wersja
  • data i godzina dostępu
  • Lokalizacja (obszar, kraj, stan, metropolia)
  • Średni czas trwania
  • Średnie odwiedziny na stronach

Te dane szczegółowe są zbierane za pośrednictwem plików cookie przeglądarki użytkownika w celu określenia nawyków użytkowników Witryny i zaoferowania im łatwej wiedzy na temat surfowania po sieci. Jeśli nie chcesz, abyśmy pobierała takie podstawowe informacje, prosimy o wyłączenie plików cookie w przeglądarce b

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i ochronę Twoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszym Ochrona prywatności, aby uzyskać ważne informacje i ujawnienia dotyczące gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych.

Poufność

Jesteśmy zarejestrowani zgodnie z ustawą o ochronie informacji z 1998 r., w związku z czym wszelkie informacje dotyczące konsumenta i ich odpowiednich rekordów konsumenckich mogą zostać przekazane trzecim wydarzeniom. Uważa się jednak, że informacje o klientach są poufne i nie zostaną ujawnione żadnemu trzeciemu spotkaniu towarzyskiemu, z wyjątkiem [naszych producentów / dostawców i], jeśli jest to wymagane przez prawo odpowiednim organom. Kupujący mają prawo zażądać wglądu i kopii wszelkich danych konsumenckich, które przechowujemy, pod warunkiem, że otrzymamy tanie informacje o takim żądaniu. Kupujący są proszeni o zachowanie kopii wszelkiej literatury wydanej w związku z dostępnością naszych usług. W odpowiednim miejscu wydamy Kupującemu akceptowalne pisemne dane, ulotki lub kopie akt jako część uzgodnionej umowy, z korzyścią dla obu stron. Nie będziemy promować, udostępniać ani dzierżawić Twoich danych osobowych osobom trzecim ani wykorzystywać Twojego adresu e-mail do bezpośredniej poczty. Wszelkie wiadomości e-mail wysyłane przez tę Firmę będą dotyczyły wyłącznie dostarczenia uzgodnionych firm i produktów.

Zasady zwrotów

W przypadku, gdy Klient nie skorzystał z bezpłatnych poprawek, aby poprawić błędy i zażądać zwrotu pieniędzy, jego / jej prośba może zostać odrzucona. W przypadku, gdy Klient skorzystał z bezpłatnego narzędzia do weryfikacji, ale nadal nie jest zadowolony z jakości papieru, złoży wniosek o zwrot kosztów.

Poniżej przedstawiono 2 sytuacje, w których firma nie rozpatruje wniosków o zwrot pieniędzy.

Drobne błędy w opisie

  • niewielkie opóźnienie w realizacji zamówienia

W przypadku, gdy dostarczony esej nie spełnia oczekiwań konsumenta nawet po kilku jednostkach poprawek, konsumentowi przysługuje pełny zwrot pieniędzy.

W przypadku podwójnej opłaty przez pomyłkę lub odliczenia dodatkowej kwoty, zalecamy natychmiastowe zgłoszenie problemu naszej grupie pomocy dla kupujących, a my upewnimy się, że błędnie pobrana ilość prawdopodobnie zostanie zwrócona na Twoje konto tak szybko, jak to możliwe.

Zasady anulowania

W kolejnych dwóch zdarzeniach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Klienta.

  • W przypadku, gdy klient celowo lub nieumyślnie naruszył którekolwiek lub wszystkie wyrażenia i sytuacje LUB
  • W przypadku, gdy Kupujący jest zamieszany w oszustwo lub jest odpowiedzialny za oszustwo.

W wyżej wymienionych okolicznościach Klientowi nie przysługuje żadne odszkodowanie.

W przypadku chęci anulowania zamówienia przez Klienta proszony jest o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia ze względu na to, że jest to zwykle czas potrzebny do realizacji zamówienia i przekazania obowiązków pisarzowi. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegać potrąceniu płatności za przetwarzanie zamówienia.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do rzadkiej zmiany tych warunków, ponieważ widzi dopasowanie, a dalsze korzystanie z lokalizacji będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszej polityce prywatności, poinformujemy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej domowej stronie internetowej i na innych kluczowych stronach w naszej witrynie. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w sposobie, w jaki korzystamy z naszych klientów witryny Dane osobowe, powiadomienie e-mailem lub pocztą prawdopodobnie zostanie wysłane do osób, których dotyczy ta modyfikacja. Wszelkie zmiany w naszej polityce prywatności prawdopodobnie zostaną opublikowane w naszej witrynie 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Dlatego zaleca się regularne powtarzanie tego stwierdzenia

Te wyrażenia i okoliczności stanowią część Ugody między Kupującym a nami. Uzyskanie dostępu do tej witryny internetowej i / lub zobowiązanie się do dokonania rezerwacji lub Umowy oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację Powiadomienia o wyłączeniu odpowiedzialności oraz wszystkich Warunków i sytuacji w nim zawartych. Twoje ustawowe prawa konsumenta pozostają nienaruszone.