Apple Watch odrzucić odpuszcza. Rusza sprzedaż po kolejnych krajach

Dom - Tech - Apple Watch odrzucić odpuszcza. Rusza sprzedaż po kolejnych krajach

20.06.2019-157 widoki -Tech

Apple Watch nie odpuszcza. Rusza sprzedaż w kolejnych krajach  Tech

Inteligentny zegarek Apple Watch trafi 26 czerwca na sklepowe półki w siedmiu nowych państwach - poinformował gigant z Cupertino. Popyt na najświeższy gadżet firmy przewyższa oczekiwania "w każdy możliwy sposób" - poinformował Apple.

Zegarek trafi do aukcji we Włoszech, Meksyku, Francji, Korei Południowej, Singapurze, Szwajcarii i na Tajwanie - czytamy. Obecnie zegarek osiągalny jest w USA, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Japonii i Uk.

Apple Watch przypomni o przeglądzie, skontroluje klimatyzację i zaproponuje... aby przesiąść się spośród BMW do autobusu

Jak świeże bułeczki

Do tej pory koncern nie ujawnił, ile zamówień otrzymał od chwili, gdy 10 kwietnia zaczął uprawiać przedsprzedaż urządzenia. Często powtarza jednak, że popyt przewyższa podaż.

Apple Watch dostępny jest w 38 wariantach i trzech wydaniu - Watch Sport, Watch, Watch Edition. Odpowiednio wszelka z wersji cechuje się dwoma rozmiarami koperty - 38 i 42 milimetry.

Zegarki posiadają tę samą specyfikację techniczną, różniąc się natomiast paskami i komponentami, z których były one wykonane. Cena - od 349 dolarów zbytnio wersję Sport do ponad 10 tys. dolarów zbytnio złoty model Edition.

Apple Watch umożliwia odbieranie rozmów telefonicznych, otrzymywanie poinformowań, czytanie wiadomości e-mail, śledzenie aktywności fizycznej użytkownika czy sterowanie urządzeniami w inteligentnym domu. Urządzenie obsługuje również płatności Apple Pay i zapewnia dostęp do sieciowego asystenta Siri. Według producenta urządzenie będzie pracować w jednym ładowaniu do 18 godzin.

Związane z