Prywatny serwer

Category: Każdego Miesiąca
17 lutego 2021

Zawartość

Przegląd

Private Server(znany również jakoserwer VIP)to funkcja Roblox dla większości gier, które wymagają miesięczny abonament na usługi oparte na prywatny serwer dla konkretnej gry; użytkownik, który płaci za serwer prywatny, może konfigurować jego ustawienia na czas trwania subskrypcji. Gracze odnawiają swoje subskrypcje na kwotę robuxów każdego miesiąca, w zależności od gry, w którą grają.

WJailbreakwynajęcie prywatnego serwera kosztuje 200 R $ miesięcznie i można je anulować w dowolnym momencie, nie zwracając Robuxa, co nadal pozwala serwerowi pozostać aktywnym do dnia, w którym subskrypcja zostanie odnowiona, jeśli nie została anulowana.

Stosowanie

Prywatne serwery mogą być pomocne przy mieleniu gotówki, chociaż są raczej kosztowne dla większości ludzi bez Robuxa. Zaleca się zebranie jak największej ilości gotówki przed wygaśnięciem serwera i spędzenie na nim czasu. Są również dobre do testowania prędkości i prowadzenia statystyk przedmiotów / pojazdów.

Właściciele Private Server mogą zapraszać swoich znajomych lub innych graczy na serwer (jeśli chcą), aby pomogli im w gospodarowaniu gotówką lub wykonywaniu innych zadań, a właściciel może kopać kogokolwiek zechce, używając przycisku Kopnięcie w grze i wybierając imię żądanego gracza.

Otwarcie sklepu jubilerskiego i banku 13 w grze, w przeciwieństwie do serwerów publicznych, których otwarcie zajmuje 8 godzin. Sklep z pączkami i stacja benzynowa 1 potrzebują 10 minut czasu rzeczywistego na uzupełnienie gotówki za każdym razem, gdy zostaną okradzeni, co jest tym samym, co serwery publiczne. Muzeum i pociąg towarowy otwierają się za 7 godzin w grze – napady będą otwierać się tak samo, jak publiczne serwery, jeśli wystarczająca liczba graczy będzie na serwerze prywatnym.

Serwery prywatne zapewniają wiele korzyści. Ze względu na brak graczy użytkownicy będą mieli mniej błędów w porównaniu z publicznymi. Gracze grający na serwerach prywatnych najprawdopodobniej otrzymają mniejsze opóźnienia, jeśli grają ze złym połączeniem lub starszym urządzeniem.

Prywatne serwery mogą być wysyłane za pośrednictwem łącza, aby udostępniać serwer innym osobom bez pozwolenia im na ręczne dołączanie do serwera. Na oficjalnymserwerze Jailbreak Discordgracze mogą zamieścić swój link do prywatnego serwera na ekskluzywnym kanale, jeśli chcą otworzyć swój serwer dla publiczności. Gracze, którzy muszą dołączyć do prywatnych serwerów, powinni sprawdzić wspomniany kanał.

Kopanie graczy

Dodana w zimowej aktualizacji 2017, funkcja wyrzucania jest funkcjąJailbreakdla właścicieli prywatnych serwerów, która pozwala właścicielowi wyrzucić każdego, w tym siebie, z serwera.

Aby wyrzucić gracza, kliknij przycisk „Kick w prawym dolnym rogu. Na ekranie powinien pojawić się biały dziennik gracza. Kliknij gracza, którego gracze chcą wyrzucić, a zostanie on wyrzucony, chociaż jego nazwa użytkownika może pozostać na liście graczy przez chwilę, zanim zniknie.

Funkcja wyrzucenia może być bardzo przydatna, jeśli właściciele nie chcą, aby im przeszkadzano na ich prywatnym serwerze. Funkcja wyrzucenia uniemożliwia również graczom ponowne dołączenie do tego samego serwera, z którego zostali wyrzuceni, chyba że zostanie on odświeżony.

Funkcja wyrzucenia została przypadkowo usunięta podczas aktualizacji jesiennej 2018 i została przywrócona w aktualizacji łatki.

Tryby gry

W aktualizacji pociągu pasażerskiego gracze mogli teraz udać się do wieży kontrolnej, włożyć żeton do gniazda, a jeśli właściciel prywatnego serwera chce zagrać w tryb gry, może to zrobić bez konieczności przechodzenia przez proces głosowania. na zwykłych serwerach.

Obecnie dostępne są tylko trzy tryby gry: Battle Royale, Inwazja obcych i Wyścigi skuterów wodnych.

Plusy i minusy Plusy Cons Wszystkie zdobyte PD są zmniejszane o 50%, co utrudnia ich gromadzenie.Kosztuje 200 Robuxów miesięcznie, co jest dość kosztowne dla większości graczy.Dłużej czeka na obrabowanie banku i sklepu jubilerskiego w małych prywatnych serwerach graczy. Podczas gdy wszystkie inne napady są takie same na serwerze publicznym, jednak jeśli na serwerze jest wystarczająca liczba graczy, czasy napadów pozostaną takie same, jak na normalnym serwerze.Gra może stać się zbyt nudna, bez większego wyzwania.Większość kwoty bounty zostaje zmniejszona o 90%.
Gracze mogą zbierać pieniądze, nie martwiąc się, że policja lub inni przestępcy rozpoczną napady. Gracze mają najlepsze doświadczenia z okradaniem sklepów przy minimalnej ingerencji. Gracze nie muszą się martwić o lagi w grze z powodu braku graczy. Byłoby to bardzo pomocne, gdyby piłkarze próbowali wepchnąć piłkę do siatki ze względu na mniejsze opóźnienie i brak ingerencji gracza. Gracze mogą przeprowadzać eksperymenty bez ingerencji innych graczy, w przeciwieństwie do serwerów publicznych. Właściciele są w stanie wyrzucić złoczyńców. Gracze mają dostęp do trybu gry, jeśli są właścicielami prywatnego serwera.
Krytyka

Ogólnie rzecz biorąc, serwery prywatne mają mieszany odbiór. Niektórzy wolą serwery prywatne, ponieważ mogą bawić się z wybranymi graczami bez ingerencji innych, w przeciwieństwie do zwykłych serwerów, podczas gdy inni patrzą na nich pod kątem wad, jakie przynoszą.

OgraniczeniaPrywatne serwery są krytykowane za 50% redukcję XP, zwiększony czas otwarcia sklepu jubilerskiego i banku oraz zwiększoną rzadkość zrzutów. Wielu uważa, że ​​zakup prywatnego serwera nie jest wart swojej ceny, ponieważ nie ma wielu korzyści poza możliwością grania w Jailbreak prywatnie. Jednak z jakiegoś powodu pociągi towarowe pojawiają się co trzy minuty w prawdziwym życiu na serwerze prywatnym, w porównaniu do sześciu minut na serwerze publicznym. Można to uznać za zaletę przy szlifowaniu ze względu na szybką dostępność.

Tryby gryGracze są zmuszeni do zakupu prywatnego serwera lub do gry z właścicielem prywatnego serwera, aby móc grać w trybach gry naJailbreak. Począwszy od aktualizacji sezonu 3, tryby gry były dozwolone na serwerach publicznych jako próba uspokojenia większości krytyki; Jednak ponieważ zwykłe serwery przechodzą przez proces głosowania za każdym razem, gdy uruchamiany jest tryb gry, gra często nie jest odtwarzana.

KosztNajbardziej krytykowaną częścią Private Server jest cena. Prywatny serwer miesięcznie kosztuje 200 Robuxów, co jest dość wysoką ceną dla większości ludzi.

Małe serwery publiczneGracze mogą po prostu przewinąć stronę serwera w dół, aby znaleźć mały serwer publiczny. Ze względu na dużą liczbę graczy wJailbreakjest to czasochłonne, zaleca się pobranie BTRoblox i Roblox + na Google Chrome, który jest bezpłatny. Ma możliwość szybkiego wyboru małego serwera w dowolnej grze. Działa jak prywatny serwer, ale z krótszym czasem oczekiwania na napady, zwiększonymi PD i zleceniami. To spowodowało, że Private Servers był nieco bezwartościowy.

Aby pobrać BTRoblox i Roblox +, przejdź do Chrome Webstore przez Google. Wyszukaj BTRoblox lub Roblox + na stronie internetowej, a następnie pobierz.

Aby szybko wejść na mały publiczny serwer, przejdź do strony gry Roblox przez Google. Przed znalezieniem małego serwera upewnij się, że jest Dodaj pager z listą serwerów, na którym jest używany Roblox +. Można to znaleźć w przepełnieniu ustawień na stronie Roblox. Po opisie znajdź zakładkę serwery i kliknij na nią. Przewiń w dół, gdzie jest napisane, ile stron serwerów poniżej. Następnie wpisz numer strony, ale nie przekraczaj maksymalnej liczby serwerów. Im większa numerowana strona, tym mniejszy serwer.