Administracja Obamy utrudnia przekazanie władzy Trumpowi?

Dom - Polityka - Administracja Obamy utrudnia przekazanie władzy Trumpowi?

19.07.2019-965 widoki -Polityka

Donald Trump rozmawiał z Barackiem Obamą

Donald Trump spotkał się telefonicznie z Barackiem Obamą. Choć kilka godzin uprzednio Trump ostro krytykował urzędującego prezydenta, powiedział, że "to była miła rozmowa".

W środę, 28 grudnia, rano Trump powiedział, hdy czuje się urażony stwierdzeniem Baracka Obamy, że gdyby ten mógł się ubiegać o trzecią kadencje wówczas by z nim wygrał. Zdaniem Trumpa, to dokument, iż obecna administracja utrudnia przekazanie władzy.

Kilka godzin później podczas spotykania z dziennikarzami prezydent elekt poinformował po rozmowie telefonicznej z Obamą, że tok przekazywania władzy przebiega dobrze.

Na tym danym spotkaniu z przedstawicielami informacji telewizyjnej Donald Trump zapowiedział stworzenie 8 tysięcy nowych obszarów pracy. 5 tysięcy posiada zagwarantować gigant telekomunikacyjny ‘’Sprint’’ który, według słów miliardera, przeniesie część swojego zatrudnienia z innych państw do USA.

Tagi: Donald Trump Barack Obama Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij po link „Zgłoś Facebookowi” tuż przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku mieszczą się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Należy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia kategorię po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Związane z