Najlepsze złe karty kredytowe w 2020 roku

17 lutego 2021

Karta kredytowa zaprojektowana specjalnie dla osób ze złym kredytem może być świetną opcją, która pomoże poprawić stan kredytu i wrócić na właściwe tory finansowe. Faktem jest, że karty kredytowe, które są przeznaczone dla osób ze złym kredytem, ​​pozwalają uzyskać akceptację, gdy inni tego nie zrobią, dając Ci szansę udowodnienia, że ​​możesz odpowiedzialnie korzystać z kredytu, a także płacić rachunki na czas.

Chociaż te karty kredytowe nie oferują najlepszych stawek i warunków, pamiętaj, że nie musisz ich używać wiecznie. Cały sens ubiegania się o kartę kredytową stworzoną dla kandydatów ze słabym kredytem polega na daniu sobie szansy na poprawę swojej oceny kredytowej, aby później móc później przejść na kartę z lepszymi stawkami i nagrodami. Mając wystarczająco dużo czasu i odpowiedzialnie wykorzystując kredyt na swoim koncie, możesz nawet przejść na kartę kredytową typu cash back lub travel premiowa.

Ale nie wyprzedzajmy siebie. Jeśli Twój wynik kredytowy FICO mieści się w słabym przedziale 579 lub niższym, lub nawet jeśli Twój wynik jest uważany za „zadowalający przy 580 do 669, możesz rozważyć użycie „złej karty kredytowej, aby zmienić swoją sytuację. Na potrzeby tego przewodnika poświęciliśmy trochę czasu na porównanie wszystkich najlepszych kart kredytowych ze złym kredytem, ​​aby zobaczyć, jak się układają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najbardziej korzystnych kartach w tym obszarze i o tym, jak możesz je wykorzystać na swoją korzyść.

Ważne informacje o kartach kredytowych dla osób ze złym kredytem
 • Karty kredytowe osób ze złym kredytem są częstozabezpieczonymi kartami kredytowymi. W przypadku zabezpieczonej karty kredytowej musisz wpłacić zwrotny depozyt gotówkowy jako zabezpieczenie, aby zabezpieczyć niewielką linię kredytową. Pamiętaj jednak, że depozyt zabezpieczający otrzymasz z powrotem po zamknięciu konta lub ulepszeniu karty, która ma dobrą opinię.
 • Ponieważ złe karty kredytowe są przeznaczone dla konsumentów, którzy mają mniej niż gwiezdny kredyt, mają zwykle wysokie stopy procentowe i więcej opłat niż większość. Niektóre karty pobierają nawet opłatę za wniosek.Kilka kart kredytowych dla osób ze złym kredytem pozwoli Ci zarobić na wydatkach. Chociaż zwrot gotówki jest dużym plusem, pamiętaj, że nagrody są korzystne tylko wtedy, gdy nie zakończysz nadmiernych wydatków i nigdy nie ponosisz opłat odsetkowych, przenosząc saldo.Pamiętaj, aby porównać karty kredytowe ze złym kredytem pod względem ich rocznych opłat i innych opłat oraz tego, czy są zabezpieczone, czy niezabezpieczone.Należy również pamiętać, że niektóre karty kredytowe dla osób ze złym kredytem pozwalają uzyskać wstępną kwalifikację online bez trudnego sprawdzania raportu kredytowego. Zamiast tego prekwalifikacja pozostawi „miękkie zapytanie w raporcie kredytowym, co nie wpłynie na twoją zdolność kredytową w taki sam sposób, jak może to zrobić twarde zapytanie.Najlepsze złe karty kredytowe w 2020 roku

  Ta lista najlepszych kart kredytowych ze słabymi kredytami może pomóc ci zawęzić opcje. Następujące karty oferują jedne z najniższych opłat, najbardziej uczciwe warunki i najlepsze korzyści ze wszystkich kart w tej kategorii:

  • Total Visa® Credit Card: Najlepsza niezabezpieczona karta kredytowa na zły kredyt
  • Discover it® Secured: najlepiej zabezpieczona karta za nagrodyKarta kredytowa Capital One® Quicksilver® One Cash Rewards: Ogólnie najlepsza do nagródCapital One Secured Mastercard®: najlepsza dla osób bez kredytuKarta kredytowa Green Dot Platinum Visa®: najlepiej zabezpieczona karta z wysokim limitemCredit One Bank® Niezabezpieczona Platinum Visa®: najlepsza do uzyskania wstępnej kwalifikacji onlineNajlepsze karty kredytowe za złe kredyty: recenzje

   Zanim zarejestrujesz się w celu uzyskania zabezpieczonej lub niezabezpieczonej karty kredytowej z tej listy, warto przyjrzeć się bliżej korzyściom i opłatom każdej karty. Poniższe recenzje kart ułatwiają porównanie kart kredytowych pod kątem złych kredytów na podstawie czynników, na których najbardziej Ci zależy.

   Total Visa® Credit Card: Najlepsza niezabezpieczona karta kredytowa na zły kredytKarta kredytowa Total Visa® jest idealna dla konsumentów, którzy chcą zbudować kredyt bez wpłacania gotówki. Ta niezabezpieczona karta kredytowa jest dostępna dla klientów z różnymi profilami kredytowymi, a jej zatwierdzenie można uzyskać online w ciągu kilku minut. Największą zaletą tej karty jest fakt, że wszystkie Twoje miesięczne płatności są zgłaszane trzem biurom kredytowym, co oznacza, że ​​z czasem możesz z niej korzystać, aby poprawić swoją zdolność kredytową.

   Koszty początkowe są wysokie. Za samo ubieganie się o kartę kredytową Total Visa® zapłacisz 89 USD, a opłata roczna w wysokości 75 USD obowiązuje w pierwszym roku (opłata roczna wynosi 48 USD za kolejne lata). Masz jednak możliwość wyboru projektu karty i możesz kwalifikować się do łatwych do zarządzania płatności miesięcznych.

   Podsumowanie korzyści:

   • Raporty do wszystkich trzech biur kredytowych
   • Łatwo się zakwalifikować ze słabym kredytem lub bez niegoNie jest wymagana kaucjaPodejmij decyzję w zaledwie 60 sekundDiscover it® Secured: najlepiej zabezpieczona karta za nagrodyDiscover it® Secured to z łatwością najbardziej opłacalna zabezpieczona karta kredytowa na rynku. Ta karta wymaga depozytu gotówkowego jako zabezpieczenia, ale zarobisz 2% zwrotu na stacjach benzynowych i restauracjach do 1000 USD wydanych w tych kategoriach w każdym kwartale plus 1% zwrotu na wszystkie inne zakupy. Discover podwoi również wszystkie nagrody, które zdobędziesz po 12 miesiącach.

    Program Discover it® Secured nie pobiera opłaty rocznej ani opłaty za wniosek, a co miesiąc możesz bezpłatnie sprawdzić swój wynik FICO na wyciągu. Ta karta zgłasza również wszystkie twoje ruchy kredytowe do trzech biur kredytowych, dzięki czemu możesz z niej korzystać, aby stopniowo zwiększać swój kredyt.

    Podsumowanie korzyści:

    • Zarabiaj 2% z powrotem do 1000 USD na wydatkach na stacjach benzynowych i restauracjach w każdym kwartale plus 1% zwrotu na wszystkim innym
    • Brak opłaty rocznej lub opłaty za zgłoszenieDarmowy wynik FICO na miesięcznym wyciąguRaporty do wszystkich trzech biur kredytowychKarta kredytowa Capital One® Quicksilver® One Cash Rewards: Ogólnie najlepsza do nagródKarta Kredytowa Capital One® Quicksilver® One Cash Rewards to najlepsza karta kredytowa do nagród za złe kredyty na naszej liście, ale aby się zakwalifikować, potrzebujesz „przeciętnego lub „uczciwego kredytu. Ta karta jest niezabezpieczona, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał wpłacać depozytu gotówkowego, jeśli zostaniesz zatwierdzony.

     Propozycja nagród, jaką oferuje ta karta, jest łatwa do zrozumienia. Zyskasz stały zwrot w wysokości 1,5% za każdego wydanego dolara bez żadnych limitów ani limitów wydatków. Obowiązuje opłata roczna w wysokości 39 USD, ale nie wniesiesz opłaty za zgłoszenie. Możesz również kwalifikować się do wyższego limitu kredytowego za pomocą tej karty po dokonaniu terminowych płatności przez pięć miesięcy z rzędu.

     Podsumowanie korzyści:

     • Zdobądź 1,5% zwrotu wszystkich swoich wydatków
     • Opłata roczna 39 USDZakwalifikuj się do wyższego limitu kredytowego po pięciu miesiącach terminowych płatnościUzyskaj bezpłatny dostęp do swojej oceny kredytowej, a także narzędzi do śledzenia kredytu za pomocą Credit Wise od Capital One®Capital One Secured Mastercard®: najlepsza bez kredytuJeśli masz ograniczoną historię kredytową, potrzebujesz dobrego miejsca na rozpoczęcie. Karta Capital One Secured Mastercard zaczyna Cię od 200 $ linii kredytowej po dokonaniu minimalnego zwrotnego depozytu w wysokości 49 $, 99 $ lub 200 $, w zależności od historii kredytowej. Możesz także wpłacić więcej pieniędzy, aby otrzymać wyższą linię kredytową. Capital One automatycznie sprawdzi Twoje konto po zaledwie sześciu miesiącach, aby móc ubiegać się o wyższą linię kredytową.

      Capital One jest szanowanym wydawcą kart kredytowych, który oferuje wiele korzyści, takich jak ubezpieczenie wynajmu samochodu, rozszerzona gwarancja i ubezpieczenie wypadkowe w podróży. Co najważniejsze, nie ma opłaty rocznej za tę kartę.

      Podsumowanie korzyści:

      • Nie jest wymagana historia kredytowa
      • Wymagany minimalny depozytSilne korzyściBrak opłaty rocznejKarta kredytowa Green Dot Platinum Visa®: najlepiej zabezpieczona karta z wysokim limitemPodczas gdy wiele zabezpieczonych kart kredytowych zapewnia tylko linię kredytową do 500 USD, karta kredytowa Green Dot Platinum Visa® pozwala zabezpieczyć znacznie wyższy limit, jeśli chcesz wpłacić większy depozyt jako zabezpieczenie. W rzeczywistości ta karta kredytowa może mieć limit nawet do 5000 USD w zależności od depozytu i innych czynników.

       Karta kredytowa Green Dot Platinum Visa® wiąże się z roczną opłatą w wysokości 39 USD, ale możesz złożyć wniosek online i z łatwością zasilić swoje konto. Dobry kredyt nie jest wymagany do uzyskania zatwierdzenia, ale możesz użyć tej karty, aby stopniowo zwiększać swój kredyt, ponieważ Twoje płatności będą zgłaszane trzem agencjom kredytowym: Experian, Equifax i TransUnion.

       Podsumowanie korzyści:

       • Zakwalifikuj się do limitu kredytowego do 5000 USD z równym depozytem zabezpieczającym
       • Uzyskaj zatwierdzenie onlineObowiązuje opłata roczna w wysokości 39 USDRaporty do trzech biur kredytowychCredit One Bank® Niezabezpieczona Platinum Visa®: najlepsza do uzyskania wstępnej kwalifikacji onlineKarta Credit One Bank® Unsecured Platinum Visa® to niezabezpieczona karta kredytowa, co oznacza, że ​​nie musisz wpłacać depozytu gotówkowego, aby rozpocząć. Ta karta pobiera roczną opłatę w wysokości do 99 USD, ale otrzymasz 1% zwrotu z kwalifikujących się zakupów i możesz kwalifikować się do automatycznego zwiększenia limitu kredytowego w oparciu o odpowiedzialne wykorzystanie kredytu.

        Niezabezpieczona Platinum Visa® Credit One Bank® jest popularna wśród konsumentów, ponieważ oferuje możliwość uzyskania wstępnej kwalifikacji online bez konieczności dokładnego sprawdzania raportu kredytowego. Możesz również zakwalifikować się z przeciętnym lub słabym kredytem.

        Podsumowanie korzyści:

        • Raporty do trzech biur kredytowych
        • Uzyskaj wstępną kwalifikację online i bez trudnego zapytania o raport kredytowyOpłata roczna od 0 USD do 99 USDZyskaj 1% zwrotu na kwalifikujących się zakupachJak znaleźliśmy najlepsze karty kredytowe dla złych kredytów w 2020 roku

         Obecnie konsumenci mają dostęp do wszelkiego rodzaju kart kredytowych na złe kredyty, ale nie wszystkie są sobie równe. Niektóre karty mają wyższe niż średnie oprocentowanie, a wiele z nich pobiera opłaty roczne oprócz opłat za wniosek. Oto wszystkie czynniki, które wzięliśmy pod uwagę, wymyślając naszą listę najlepszych kart kredytowych w tym roku:

         Miesięczne raporty kredytoweNajważniejszym czynnikiem, który wzięliśmy pod uwagę w przypadku kart z tej kategorii, była miesięczna sprawozdawczość kredytowa. Aby karta kredytowa działała na Twoją korzyść, wszystkie miesięczne płatności i szczegóły salda muszą być zgłaszane do trzech biur kredytowych każdego miesiąca. Kiedy tak się stanie, masz największą szansę na poprawę swojego wyniku w czasie.

         Programy nagródChociaż nagrody mogą nie być najważniejszym czynnikiem, którego szukasz w przypadku karty kredytowej z powodu złego kredytu, nadal daliśmy pierwszeństwo kartom w tej kategorii, które oferują zwrot gotówki. W końcu zarobienie 1% lub więcej z powrotem na wszystkich zakupach może pomóc w szybkim zgarnięciu nagród. Ponadto zwrot gotówki może pomóc w pokryciu rocznych opłat i wszelkich wpłaconych depozytów zabezpieczających. Pamiętaj jednak, że nagrody są przydatne tylko wtedy, gdy co miesiąc płacisz w całości rachunek karty kredytowej i nigdy nie masz salda.

         Rozsądne opłatyPodczas gdy karty kredytowe ze złym kredytem są bardziej skłonne do naliczania wyższych opłat niż karty kredytowe przeznaczone dla osób z dobrym lub dużym kredytem, ​​nadal szukaliśmy kart, które utrzymywały opłaty na minimalnym poziomie. Rozważaliśmy również oprocentowanie kart kredytowych obciążających przeniesione salda, pamiętając, że nie zawsze jest możliwe spłacenie salda w całości każdego miesiąca.

         Co musisz wiedzieć o kartach kredytowych dla osób ze złym kredytem

         Wybór najlepszych kart kredytowych dla złych kredytów wymienionych powyżej może pomóc w szybkim budowaniu kredytu, gdy nie są dostępne inne opcje. Nie oznacza to jednak, że powinieneś nurkować bez planu. Poniższe wskazówki mogą pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać złe karty kredytowe podczas pracy nad budowaniem pozytywnych nawyków pieniężnych, które będą trwać przez całe życie:

         Należy unikać noszenia równowagi.Średnie oprocentowanie kart kredytowych wynosi obecnie znacznie ponad 17%, ale karty kredytowe złych kredytów często pobierają wyższe stawki. Aby uzyskać jak największą wartość z nowej karty kredytowej, powinieneś bardzo się postarać, aby za wszelką cenę unikać płacenia odsetek od zakupów. Pomoże to nie tylko zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, co kupujesz, ale także utrzymanie wykorzystania kredytu – kwoty limitu kredytowego, z którego faktycznie korzystasz – w dolnej części może pomóc w szybszym poprawieniu zdolności kredytowej.

         Otrzymasz zwrot kaucji, jeśli nie zaliczysz swojego konta.Jeśli ostatecznie będziesz musiał otrzymać zabezpieczoną kartę kredytową, która wymaga wpłaty gotówkowej, nie musisz się martwić, że nigdy nie odzyskasz swoich pieniędzy. Całkowicie otrzymasz zwrot depozytu, jeśli nie zalegasz na swoim koncie. Gdy twój kredyt znacznie się poprawi, możesz anulować swoją kartę lub ulepszyć swoją kartę, a kaucja zostanie automatycznie zwrócona.

         Popraw swój kredyt już teraz, a później możesz otrzymać lepszą kartę kredytową.Jeśli nie jesteś pod wrażeniem kart z tej listy, pamiętaj, że karty kredytowe ze złym kredytem nie są przeznaczone na wieczność. Karty na tej liście służą bardzo konkretnemu celowi. Dają Ci możliwość zbudowania kredytu i udowodnienia swojej zdolności kredytowej, gdy inne karty nie. Gdy użyjesz tych kart kredytowych do zbudowania historii odpowiedzialnego korzystania z kredytów, będziesz mógł przejść do kart z niższymi opłatami i lepszymi korzyściami, takimi jak zwrot gotówki lub nagrody za podróż.