Linijka online CM / MM

Category: Kartę Kredytową
17 lutego 2021

Współczynnik proporcji: X

Nasza strona internetowa onlineruler.org pomoże Ci zmierzyć rozmiar każdego małego obiektu w calach lub CM / MM. Działa jak wirtualna linijka online na ekranie. Nasza witryna działa na każdym dużym monitorze stacjonarnym, laptopie i notebooku, nawet na tablecie.

Jak korzystać z linijki online

Onlineruler.org automatycznie wykrywa rozmiar ekranu i tworzy wirtualną linijkę w zależności od rozmiaru ekranu. Ale możesz również ręcznie zmienić wartość linijki zgodnie z rozmiarem wyświetlacza. Po pierwsze, musisz skalibrować monitor bez kalibracji rozmiaru, który mierzony nie jest dokładny. Nasz system automatycznie wykrywa rozmiar monitora w calach, ale czasami nie jest dokładny.

Jak skalibrować monitorJeśli znasz model monitora i jego specyfikację, zmień listę rozwijaną, aby dopasować ją do rozmiaru ekranu modelu monitora. Możesz zobaczyć w dokumentacji dołączonej do urządzenia lub znaleźć w Internecie. Po prostu wyszukaj w google.

Kalibruj za pomocą karty kredytowej lub karty bankomatowej.Jak widać na obrazku, przytrzymaj kartę kredytową i umieść ją w linijce online i umieść kartę kredytową między znakiem, który umieściliśmy na linijce. Jeśli mieści się między znakiem, oznacza to, że ekran został skalibrowany pomyślnie. Standardowy rozmiar karty kredytowej to 3,38 cala szerokości lub 86 mm (8,6 cm). Jeśli karta nie pasuje, zmień wartość w menu, aby dopasować ją do rozmiaru karty kredytowej.

Często zadawane pytania (FAQ)

Co to jest Linijka Online?

Linijka online to wirtualna linijka, ale możemy jej używać jak fizycznej linijki do pomiaru dowolnego obiektu na ekranie komputera lub tabletu.

Jak korzystać z linijki online?Kiedy po raz pierwszy odwiedzasz naszą stronę internetową, wykrywamy rozmiar ekranu i tworzymy dokładną linijkę zgodnie z Twoim ekranem, ale jeśli nie jesteś zadowolony z automatycznego wykrywania, możesz zmienić go ręcznie zgodnie z rozmiarem ekranu. Po ręcznym wybraniu rozmiaru ekranu należy skalibrować monitor bez kalibracji mierzonego rozmiaru nie jest dokładny. Nasz system automatycznie wykrywa rozmiar monitora w calach lub cm / mm, ale czasami nie jest dokładny.

Co to jest centymetr?Centymetr jest częścią systemu matrycznego. W standardowej linijce centymetrowej ma szerokość 30 cm na całym świecie. Podobnie jak w przypadku linijki imperialnej (cale) pracujemy na ułamku, ale w linijce matrycznej (centymetr) nie pracujemy na ułamku zamiast ułamka, używamy systemu punktowego na linijce metrycznej.

Jak czytać linijkę centymetrową?1 cm jest równy 0,39 cala, jak widać na powyższym obrazku linijki cm, jest wiele linii, wiele małych i kilka długich linii. Wszystkie linie przedstawiają mm, jedna linia odpowiada jednemu mm lub 0,1 cm. 10 linii to 1 cm, pośrodku 10 linii dłuższych odpowiada 0,5 cm

Jak zamienić centymetry na caleKonwertuj centymetry na cale, użyj tego formalnego cale = centymetry / 2,54 . Na przykład przekonwertujesz 17 CM na cale. Cale = 17 / 2,54, po tym otrzymasz 6,69 cala .

Ile CM na linijkę 12 cali 30,48 cm w 12-calowej linijce, aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz naszą tabelę konwersji CM na cale lub możesz przekonwertować dowolną liczbę na cale w naszej internetowej aplikacji do konwersji długości.

1 centymetr (cm) = 10 milimetrów (mm)

Cal ma 2,54 centymetra.