Jaka jest dobra efektywna stawka za przetwarzanie kart kredytowych

Category: Musisz Wiedzieć
17 lutego 2021

W tej lektyce przeprowadzimy Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o odpowiedzi na pytanie jaka jest dobra efektywna stawka za przetwarzanie kart kredytowych . Obecnie większość nowoczesnych firm akceptuje karty kredytowe jako formę płatności. Zaakceptowanie płatności kartą kredytową wiąże się z pewnymi opłatami. Aby zmniejszyć koszty przetwarzania płatności, należy obliczyć efektywną stawkę. Efektywną stawkę można zinterpretować jako łączną opłatę manipulacyjną podzieloną przez całkowitą wielkość sprzedaży na wyciągu z karty kredytowej. Innymi słowy, efektywna stawka to stawka, którą otrzymujesz po zaokrągleniu wszystkich kosztów przetwarzania. Ważne jest, aby obliczyć efektywną stawkę, jeśli płacisz za dużo za swoje konto sprzedawcy. Nie ma co się o to martwić, ponieważ teraz porozmawiamy o tym, jak obliczyć efektywną stawkę.

Jaka jest dobra efektywna stawka dla przetwarzania kart kredytowych: jak obliczyć dobrą efektywną stawkę

Jeśli zastanawiasz się nad współczynnikiem efektywności przetwarzania kart kredytowych i jak obliczyć efektywny kurs, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Obliczenie dobrej efektywnej stawki za przetwarzanie karty kredytowej nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Aby go znaleźć, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zaokrąglić wszystkie opłaty i zsumować je. Na przykład, jeśli łączne opłaty za kartę kredytową wynoszą 100 USD, a całkowita przetwarzana kwota to 1000 USD, więc efektywna stawka wynosi (100 USD / 1000 USD) * 100 = 10%. Teraz odpowiedzmy na pytanie, jaka jest dobra efektywna stopa procentowa. Dobra stawka za przetwarzanie kart kredytowych wynosi od 2,5% do 3,5%. Powinna to być przystępna cena dla firm. Jeśli twoje płatności są zbyt wysokie, możesz obliczyć efektywną stawkę, jak widać powyżej.

Dlaczego efektywna stopa procentowa jest ważna?

Teraz już wiesz, jaka jest efektywna stawka za przetwarzanie kart kredytowych. Porozmawiajmy o znaczeniu efektywnej stawki. Istnieją trzy rodzaje transakcji. Są to kwalifikowani, średnio wykwalifikowani i niekwalifikowani. Firmy przetwarzające ustalają własne stawki przetwarzania w oparciu o te trzy typy. Shirshikow twierdzi, że może to pomóc sprzedawcom zidentyfikować, czy dostawca usług przetwarzających nie nalicza im nadmiernych opłat. Efektywna stawka jest ważna dla oceny dostawcy przetwarzania płatności.

Rozmawialiśmy o odpowiedzi na pytanie jaka jest dobra efektywna stawka za przetwarzanie kart kredytowych . Wiele firm akceptuje płatności kartą kredytową i musisz uiścić zbyt wiele opłat. Ważne jest, aby obliczyć efektywną stawkę za przetwarzanie karty kredytowej, aby utrzymać koszty przetwarzania płatności na minimalnym poziomie. PCBancard umożliwia przyjmowanie płatności kartą kredytową za minimalną opłatą. I pomaga zaoszczędzić dodatkowe pieniądze na rozwój firmy. Jeśli masz dużo płatności kartą kredytową i chcesz zmniejszyć kwotę tej płatności, PCBancard będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz skorzystać z zalet PCBancard, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Nasz system obsługi klienta jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania z ekspertami w tej dziedzinie. Czekamy, aby służyć Ci najlepszą obsługą w historii.