Jak zdobyć telefon komórkowy ze złym kredytem i bez depozytu zabezpieczającego w 2020 r

Jak zdobyć telefon komórkowy ze złym kredytem i bez depozytu zabezpieczającego w 2020 r
Category: Wyniki Kredytowe
16 października 2020

TA STRONA MOŻE ZAWIERAĆ LINKI POWIĄZANE. Oznacza to, że otrzymujemy prowizje za zakupy dokonane za pośrednictwem tych linków, bez ponoszenia kosztów. PRZECZYTAJ NASZE UJAWNIENIE, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI.

Credit Shout może pobierać część sprzedaży lub innego wynagrodzenia z linków na tej stronie.

Wyniki kredytowe są zwykle ostatnią rzeczą, o której ludzie zwykle myślą, gdy rejestrują się w nowej usłudze komórkowej lub aktualizują istniejący plan.

Jednak dla każdego ze złym kredytem lub ograniczoną historią kredytową uzyskanie usługi komórkowej może być trudne, ponieważ wielu przewoźników będzie wymagać dużego depozytu (użyj tego narzędzia do sprawdzenia) w wysokości setek, a nawet tysięcy dolarów, których większość ludzi po prostu nie musi. wydać na telefon.

Okazuje się, że masz wybór!

W tym przewodniku porównuję najlepsze plany dla osób ze złym kredytem lub bez niego, dla każdego z czterech głównych operatorów bezprzewodowych (Verizon, AT&T, Sprint i T-mobile).

Pomimo tego, co powie Ci obsługa klienta (ponieważ często chcą, abyś wpłacił ogromny depozyt i został zablokowany w planie umowy), istnieje kilka opcji, które nie wymagają depozytu ani sprawdzenia zdolności kredytowej.

W większości przypadków będziesz chciał skorzystać z planu przedpłaconego. Myślę, że kiedy ludzie słyszą „prepaid”, wciąż myślą o TracFones sprzed 10 lat. Jednak obecnie większość przedpłaconych planów obsługuje najnowsze smartfony, w tym iPhone i Samsung Galaxy.

Można nawet argumentować, że plany przedpłacone są w wielu przypadkach lepsze niż plany kontraktowe – ale więcej na ten temat poniżej.

Można nawet argumentować, że przedpłacone plany są w wielu przypadkach lepsze niż plany kontraktowe

Oto plany, które obecnie polecam, jeśli masz zły kredyt lub ograniczony kredyt.

Spis treści

Plany przedpłacone Verizon AllSet

 • Podstawowe telefony: plan 35 USD miesięcznie, który obejmuje nieograniczoną rozmowę i SMS-y oraz 500 MB danych.
 • Smartfony: 45 USD miesięcznie z nieograniczoną rozmową i tekstem oraz 1 GB danych.
 • Wybierz jeden z wielu smartfonów, w tym najnowsze iPhone’y i telefony Samsung Galaxy.
 • Możesz zakupić dodatkowe dane – ceny różnią się w zależności od planu.
 • Verizon umożliwia również zabranie własnego telefonu.

Plany AT&T GoPhone®

 • Podstawowe telefony: 45 USD / miesiąc z nieograniczoną rozmową ogólnokrajową, wykorzystaniem tekstu i danych; zawiera 1,5 GB transferu danych przy prędkościach do 3G.
 • Smartfony: 45 USD miesięcznie z nieograniczonym ogólnokrajowym wykorzystaniem rozmów, tekstu i danych; zawiera 1,5 GB transferu danych w LTE (duża prędkość).
 • Plan podstawowy: 35 USD miesięcznie z nieograniczoną rozmową i tekstem w całym kraju.
 • Jeśli potrzebujesz dodatkowych danych, możesz je kupić w odstępach co 500 MB za 10 USD, jeśli masz plan 45 USD miesięcznie.
 • Wybierz jeden z wielu najnowszych smartfonów, w tym iPhone’y oraz telefony Samsung Galaxy i Note.

T-Mobile Simply Prepaid

 • Wszystkie telefony: 40 USD miesięcznie za nieograniczone dane, rozmowy i SMS-y w naszej sieci + do 1 GB 4G LTE
 • Wszystkie telefony: 50 USD miesięcznie za nieograniczone przesyłanie danych, rozmowy i SMS-y w naszej sieci + do 3 GB 4G LTE
 • Wszystkie telefony: 60 USD miesięcznie za nieograniczone przesyłanie danych, rozmowy i SMS-y w naszej sieci + do 5 GB 4G LTE
 • Nowy program równości dla smartfonów dla osób z ograniczoną historią kredytową lub złym kredytem. Dokonuj 12 miesięcy terminowych płatności i zakwalifikuj się na nowy smartfon w najniższej cenie z góry.
 • Wybierz jeden z wielu najnowszych smartfonów
 • Lub wybierz T-Mobile Simple Choice Plan bez sprawdzania zdolności kredytowej – dowiedz się, jak to zrobić!

Sprint Prepaid

 • Wszystkie telefony: 35 USD miesięcznie bez ograniczeń na rozmowy i SMS-y z 1 GB danych
 • Wszystkie telefony: 45 USD miesięcznie za nieograniczone rozmowy i SMS-y z 3 GB danych
 • Wszystkie telefony: 55 USD miesięcznie za nieograniczone rozmowy i SMS-y z 6 GB danych
 • Ograniczona różnorodność smartfonów obejmuje tylko starsze iPhone’y i telefony Samsung Galaxy.
 • Brak opłat aktywacyjnych lub ukrytych opłat.

Dlaczego plan przedpłacony jest lepszy?

Plany przedpłacone nie wymagają depozytu, ponieważ telefon nie jest dotowany, co oznacza, że ​​płacisz za telefon z góry. Ceny telefonów wynoszą od 50 USD do setek, w zależności od wybranego telefonu.

Plan przedpłacony ma trzy główne zalety:

 • Po pierwsze, nie musisz wpłacać depozytu i często możesz po prostu od razu kupić telefon za mniej niż połowę wymaganego depozytu za plan umowy.
 • Po drugie, Twój miesięczny rachunek z przedpłaconym abonamentem jest zwykle znacznie tańszy (20 – 30 USD mniej miesięcznie na linię) – po prostu dlatego, że zapłaciłeś już za telefon. *
 • Trzecią główną zaletą jest to, że możesz anulować usługę lub zmienić przewoźnika w dowolnym momencie, ponieważ nie jesteś związany umową.

* Plany kontraktowe są historycznie droższe, ponieważ spłacasz telefon, który * uważałeś * za bezpłatny. W rzeczywistości nie było to darmowe – koszt jest po prostu dodawany do Twojego rachunku każdego miesiąca. Oczywiście obliczenia te mogą ulec zmianie, ponieważ dostawcy przechodzą w kierunku nowych planów leasingu, wczesnej aktualizacji i planów płatności ratalnych, aby koszt telefonu był bardziej przejrzysty.

Podsumowując – jeśli masz zły kredyt lub ograniczony kredyt, zwykle taniej jest po prostu od razu kupić telefon i skorzystać z planu przedpłaconego. Wiele osób przechodzi na plany opłacone z góry i bez dotacji, niezależnie od ich wyników kredytowych, po prostu dlatego, że zyskujesz większą elastyczność, a wiele planów jest tak samo dobrych, jak ich subsydiowane odpowiedniki, za połowę ceny.

Szukasz karty kredytowej ze słabym kredytem?

Jeśli obecnie masz ograniczony, słaby lub przeciętny kredyt i szukasz prawdziwej karty kredytowej, obecnie polecamy kartę Milestone® Gold Mastercard®.

Dzieje się tak dlatego, że Milestone® Gold Mastercard® pozwala sprawdzić, czy jesteś wstępnie zakwalifikowany, zanim złożysz wniosek o kartę – więc nie musisz ryzykować wyciągnięcia kredytu, tylko po to, aby odmówić Ci karty.

Karta Milestone® jest kartą Mastercard®, co oznacza, że ​​nadal można jej używać na Amazon oraz u milionów sprzedawców na całym świecie. Twój wniosek zostanie rozpatrzony nawet w przypadku wcześniejszej upadłości.