Prześpisz jednej lipca - stracisz 1500 złotych

Dom - Finanse - Prześpisz jednej lipca - stracisz 1500 złotych

14.06.2019-73 widoki -Finanse

500 zł na dziecko do odwiedzenia kiedy wniosek z wyrównaniem

Tylko do piątku można składać wnioski o wypłatę 500 złotych w dziecko wraz z wyrównaniem od kwietnia. To kwota 1500 złotych. Ten, jaki będzie ubiegał się na temat pieniądze po 1 lipca, otrzyma już tylko pieniądze od miesiąca złożenia morału.

W całej Naszym kraju złożono już ponad dwa, 5 mln wniosków na temat 500 zł na dziecko - wynika z danych empirycznych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Urzędnicy wydali już około 1, sześć mln decyzji. Na konta rodzin trafiło dotychczas przeszło 2, 23 mld zł.

Świadczenie z programu "Rodzina 500 Plus" przysługuje na każde drugie i kolejne dziecko do przeprowadzenia 18 roku życia. Na temat pieniądze na pierwsze maluch mogą ubiegać się te rodziny, w których dochód na osobę nie przekracza 800 zł netto lub 1200 zł netto w wypadku dziecka niepełnosprawnego.

Pieniądze będą wypłacane co miesiąc do odwiedzenia końca września 2017 roku. Na kolejny rok trzeba będzie złożyć nowy konkluzja w przyszłym roku.

Tagi: rodzina 500 oraz Komentując korzystasz z przybory Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Przepis i zasady obowiązujące w Facebooku znajdują się poniżej adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na wciąż gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może unikać kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Wydawca Altus TFI usłyszał świeże zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Instytucji finansowej i kilkunastu pracowników. Idzie o aferę GetBack

Notowanie

Związane z