Dyskusja: Kurier, który rozbił bank

Category: Będziesz Musiał
17 lutego 2021

został wyrzucony ze wszystkich kasyn, ale nie otrzymał tego osiągnięcia Steam. czy to jest błąd czy co? wersja pc / 1c. 80.70.231.138 08:33, 28 października 2010 (UTC)

W odpowiedzi na twoje oświadczenie przeżywam dokładnie ten sam dylemat. Krążą pogłoski, że MUSISZ poczekać, aż gra zostanie przerwana * za każdym razem, gdy osiągniesz kamień milowy w każdym kasynie (w którym otrzymasz losowe rzeczy w nagrodę), aby osiągnięcie zadziałało. Wiem, że jest to po prostu irytujące.

 • Nie zostało to jeszcze udowodnione.Wreszcie, wszyscy użytkownicy Xbox 360, użytkownicy komputerów PC i użytkownicy PS3 doświadczają tego. Wspomniana powyżej metoda piętra została przetestowana (o ile) tylko na PS3.


  Czy w końcu możesz wrócić do kasyn i obstawiać po chwili po rozbiciu banku?

  • Jeśli cię zbanują, jest to trwałe. – Pongsifu 21:43, 4 listopada 2010 (UTC)Czy zwiększanie szczęścia naprawdę pomaga? Edytować

   Czytałem tutaj, że rosnące szczęście pomaga wygrywać w kasynach, więc zwiększyłem swoje szczęście do 9 (zacząłem jako 5, ale miałem implant szczęścia, 2 intensywne profity treningowe i mam na sobie niegrzeczny strój nocny, który podnosi mnie do 9 ). Po zwiększeniu szczęścia stwierdzam, że wygrywam / przegrywam w takim samym tempie, jak wtedy, gdy moje szczęście wynosiło tylko 5. – 65.27.167.139 05:26, 11 listopada 2010 (UTC)

   podczas mojego pierwszego przejścia miałem tylko 5 i nie udało mi się w blackjacku, ale potem podniosłem go do 8 i chociaż przegrałem kilka razy w każdym kasynie za jednym zamachem 🙂 przy okazji, kiedy to robiłem, często otrzymywałem Zauważ, że obok moich wygrywających czapek jest napisane, że czujesz się szczęśliwy, czy to faktycznie wpływa na hazard?

   Tak, zwiększenie szczęścia znacznie zwiększa Twoje szanse na wygraną. Pierwszy raz zagrałem z 5 Luck i nie wyszło mi zbyt dobrze. Za drugim razem grałem z 10 Szczęściem, zacząłem od 9 plus 1 od implantu i po prostu wyczyściłem. W rzeczywistości automaty okazały się znacznie bardziej opłacalne niż ruletka czy blackjack.

   Myślę, że znalazłem błąd w trofeum / osiągnięciu Edytuj

   Myślę, że zrozumiałem, dlaczego niektórzy z nas nie dostają za to trofeum lub osiągnięcia. (Przepraszam, że wciąż piszę na ten temat, ale uważam, że to ważne.) Czytałem, gdzie błąd może wynikać z konieczności przesiadywania przy każdej rozmowie i odbierania każdego przedmiotu od szefów pit-stopu za każdym razem, gdy wygrasz określoną kwotę pieniędzy. Robiłem to bardzo ostrożnie i nadal nie dostałem trofeum (jestem na PS3). Wreszcie coś przyszło mi do głowy. Zachowuję kilka dodatkowych zapisów na różnych etapach gry jako zabezpieczenie przed awarią na wypadek, gdyby któryś z tych błędów ugryzł mnie w keister, a plik, z którego ładowałem ponownie zapis stanu gry, aby ponownie uruchomić to trofeum od zera, zrobiłem coś, co mogło być spieprzone rzeczy w górę. Wziąłem faceta do kieszeni w hotelu Ultra-Luxe i wziąłem klucz do apartamentu,co jest jednym z prezentów, które otrzymujesz za wyhamowanie banku w hotelu Ultra-Luxe. Nie otrzymałem tego jako prezent, ale nie zauważyłem, że nie, dopóki nie przeczytałem tutaj, że mam to dostać w ramach robienia tego. Naprawiłem to, przeładowując jeszcze starszy zapis, w którym szczęście mojej postaci wynosiło 5 zamiast 9 (zobacz moje pytanie powyżej) i nie ukradłem klucza. Tym razem udało mi się zdobyć trofeum. Więc lekcja jest taka, że ​​z moją postacią o mniejszym szczęściu nadal byłem w stanie zdobyć trofeum. To trochę sprawia, że ​​czuję, że zmarnowałem czas, podnosząc swoje szczęście do 9. – 65.27.167.139 15:56, 11 listopada 2010 (UTC)Szczęście wyniosło 5 w przeciwieństwie do 9 (patrz moje pytanie powyżej) i nie ukradłem klucza. Tym razem udało mi się zdobyć trofeum. Więc lekcja jest taka, że ​​z moją postacią o mniejszym szczęściu nadal byłem w stanie zdobyć trofeum. To trochę sprawia, że ​​czuję, że zmarnowałem czas, podnosząc swoje szczęście do 9. – 65.27.167.139 15:56, 11 listopada 2010 (UTC)Szczęście wyniosło 5 w przeciwieństwie do 9 (patrz moje pytanie powyżej) i nie ukradłem klucza. Tym razem udało mi się zdobyć trofeum. Więc lekcja jest taka, że ​​z moją postacią o mniejszym szczęściu nadal byłem w stanie zdobyć trofeum. To trochę sprawia, że ​​czuję, że zmarnowałem czas, podnosząc swoje szczęście do 9. – 65.27.167.139 15:56, 11 listopada 2010 (UTC)

   Twoje szczęście nie miało nic wspólnego z uzyskaniem osiągnięcia. To był po prostu błąd polegający na tym, że gra nie dała ci klucza, ponieważ go ukradłeś. Poza tym, jak myślisz, dlaczego to ważna rzecz? To tylko osiągnięcie / trofeum. To nic wielkiego. Możesz żyć bez wyskakującego małego powiadomienia z napisem „Zrobiłeś to.

   ^ Są ludzie, którym zależy na osiągnięciach i próbują zdobyć je wszystkie w tej grze. – Użytkownik: XWeaverx

   ^ Zgadzam się, to jest w rzeczywistości artykuł o osiągnięciu, prawda? W tej sytuacji krytykowanie nie ma sensu. – Użytkownik: MaglorOfNoldor

   ^ Zgoda. Jestem też „łowcą trofeów. Jeśli gra mi się podoba, trochę poćwiczę, żeby zdobyć Platynę. Doświadczyłem innego błędu. Trofeum się nie pojawiło. Jednak sprawdziłem moje trofea PSN i tam było. Whooh. To było trudne. W Sierra Madre zabrałem wszystko, co mieli, na 1 szczęście. Potem postanowiłem podnieść swoje szczęście do 10. Skończyłem na 8 + 1 z Naughty Nightwear. – Użytkownik: Ilya

   Brakowało mi tego za pierwszym razem na komputerze. Grałem bardzo szybko i po kilku długich seriach przegranych wczytywałem ponownie. Podczas drugiego przejścia i złamali Gomorrah i Ultra-Luxe, aby kupić implanty, ale czekam na Tops, aż zrobię Boulder City. GRPeng 22:34, 13 października 2011 (UTC)

   O ile nie zostało to naprawione, mogę potwierdzić, że nadal można zdobyć trofeum, nawet jeśli nie zdobędziesz wszystkich nagród. Jako pierwszy zostałem wyrzucony z Topps i miałem stamtąd wszystkie nagrody, ponieważ grałem tylko w blackjacka. W pozostałych dwóch kasynach grałem w automaty i w obu przypadkach wygrałem jackpota i przekroczyłem limit, zanim zdobyłem dwie ostatnie nagrody. Nadal mam osiągnięcie. 31.111.65.99 08:07, 24 sierpnia 2012 (UTC)

   W jednym zapisie Edytuj

   Czy musisz iść i rozbić bank jednym zapisem, czy może to być wiele, jak osiągnięcie „The Gang’s all here? Jestem po prostu ciekawy, ponieważ dostaję ostrzał, kiedy wchodzę do Tops i nigdy nie rozbiłem ich banku, a wolałbym nie przechodzić i musieć ponownie rozbić bank na wszystkich trzech. trochę poruszone po tak długim czasie.

   Jestem prawie pewien, że możesz to zrobić na wielu zapisach / postaciach, ale mogę się mylić. – Wiseman of the Wastes 19:26, 4 lipca 2011 (UTC)

   Uważam, że musisz to zrobić w tym samym czasie. Musisz nie tylko zostać zbanowanym, ale także zebrać wszystkie bezpłatne przedmioty. Ilya.

   kurier, który złamał błąd bankowy Edytuj

   Zabiłem wszystkich na szczytach, ponieważ zdecydowałem się zastrzelić Benny’ego na miejscu, a potem wszyscy mnie zaatakowali. Szef pit-stopu nie żyje, więc nie mam nic za zbanowanie. Jestem na Xbox 360, ktoś mi pomoże, ponieważ próbuję osiągnąć wszystkie cele, a po tym mam tylko trzy kolejne.


   zacznij nową grę i nie zabijaj ludzi w kasynach, dopóki wszyscy nie zbanują cię kretynie

   ^ posłuchaj tego gościa

   Zakazany? Edytować

   Mam więc pytanie dotyczące tego osiągnięcia. Kiedy mówią, że są zbanowani, czy to oznacza, że ​​nigdy więcej nie mogę wejść do hotelu, czy też nie mogę grać w żadną z gier hazardowych? Chcę wiedzieć, żeby nie zepsuć żadnego z zadań, w których muszę iść do konkretnych hoteli. -BeardedBassist 01:02, 24 października 2011 (UTC)

   Nie możesz już tylko wygrywać / grać. Nie ma problemu z wejściem. Jeśli nie zdobyłeś osiągnięcia za wygrywanie automatów do gry, będziesz musiał załadować wcześniejszy zapis, a następnie ponownie zostać zbanowany. GRPeng 20:59, 24 października 2011 (UTC)

   Czy Vikki and Vance Casino również się do tego nie liczy?

   Nie, tylko trzech głównych na Stripie. W grze jest kilka innych kasyn, w tym Vikki i Vance, i chociaż możesz zostać z nich zbanowany, nie liczą się. 31.111.65.99 08:09, 24 sierpnia 2012 (UTC)

   Potrzebuję teraz tylko towarzystwa białych rękawiczek, ale są wrogo nastawieni za każdym razem, gdy wchodzę, a ja nie zabiłem żadnego. Jedyne, co zrobiłem, to otworzyłem zamek na zapleczu.

   Fandom może otrzymywać prowizję partnerską od sprzedaży dokonanej za pomocą linków na tej stronie.

   Streamuj najlepsze historie.

   Fandom może otrzymywać prowizję partnerską od sprzedaży dokonanej za pomocą linków na tej stronie.