Czcionki dla wszystkich typów od 1990 roku Czcionki dla wszystkich typów czcionek od 1990 roku

Category: Jeśli Twoja
17 lutego 2021
FontHaus w mediach społecznościowych
 • Polub naszą stronę na Facebooku
 • Śledź nas na Twitterze @fonthausSkontaktuj się z nami
 • Dom
 • >Odlewnie>Astigmatic One>Wyciąg bankowyWyciąg bankowy (1 czcionka)Od Astigmatic OneDostępne licencje Spiced Pumpkin to zaokrąglony, cienki krój pisma typu cap, który rozgrzewa serce i topi lód. Dobrze wygląda na opakowaniach produktów, okładkach książek i pocztówkach.

  Autumn Voyage to zestaw 5 ręcznie wykonanych czcionek, który zawiera urocze jesienne liście doodle.

  Just Fall Holidays – dużo jesiennej zabawy, wiele ikon Halloween. czarny kot, nawiedzony dom, kapelusz czarownicy, duch, straszne maski, dynie, nietoperz i ikony Powrót do szkoły.

  Best of Scary & Horror Bundle od Hanoded to raczej upiorny pakiet 20 ręcznie robionych czcionek z „złym akcentem. Użyj ich na Halloween, koszulki lub czasopisma.

  Opcje zakupu / formatuOto prawdziwy opis wyjaśniający poniższe opcje.

 • Przegląd
 • Mapa znakówPlayboxOEULARodzina czcionekDostawcaKategorie FontFind®Słowa kluczoweO Astigmatic OneAstigmatic One Eye Typographic Institute Powiadomienie użytkownika. PROSZĘ CZYTAĆ UWAŻNIE.

  Ten dokument zawiera umowę licencyjną na korzystanie z czcionek stworzonych i sprzedawanych przez Briana J. Bonislawsky’ego DBA, Astigmatic One Eye Typographic Institute (AOETI) oraz użytkownika (ów) lub nabywcę (ów) czcionek Astigmatic. W tym dokumencie termin „programy czcionek odnosi się do dowolnego programu zawierającego fragment kodu i / lub informacje komputerowe zawierające dane, które można wykorzystać do wyprowadzania liter lub projektów na dowolne urządzenie wyjściowe lub wyświetlające, które jest obecnie znane lub nieznane. Podstawowa cena zakupu czcionek Astigmatic obejmuje licencję na pięć (5) urządzeń, które muszą być podłączone do tej samej sieci i muszą znajdować się w tej samej lokalizacji fizycznej. Urządzeniem może być między innymi drukarka, urządzenie do ustawiania obrazu, wielkoformatowe urządzenie atramentowe lub ploter, terminal wyświetlacza wideo, procesor, procesor laptopa / notebooka,stacja robocza lub dowolne urządzenie, na którym oprogramowanie czcionek jest rasteryzowane lub wyświetlane kroje pisma Astigmatic są generowane z konturów oprogramowania do obsługi czcionek za pomocą programu Extensis Suitcase lub innego podobnego oprogramowania do zarządzania czcionkami. Jeśli Twoja konfiguracja przekracza te wytyczne, będziesz musiał zakupić dodatkowe licencje, a nasz kalkulator licencji online podczas procesu składania zamówienia pomoże Ci.

  Jedynym przeznaczeniem tych programów do obsługi czcionek jest wyświetlanie na różnych urządzeniach projektów publikacji, wzorów liter lub projektów artystycznych zawartych w informacjach o programie czcionek. Do celów nadawania wymagane są dodatkowe licencje. Nie masz prawa do ponownej licencji, odsprzedaży lub redystrybucji tych programów w jakiejkolwiek formie, z wyjątkiem celów komercyjnych. Usługi drukowania, które otrzymują kopie do wydruku, muszą po zadaniu usunąć wszelkie kopie ze swoich komputerów. Jeśli podczas kontroli okaże się, że kopia była w posiadaniu nielegalnie, możesz i będziesz pociągać do odpowiedzialności za szkody. Jeśli umieścisz te kroje pisma w jakiejkolwiek usłudze online lub w jakikolwiek inny sposób spowodujesz ich rozpowszechnianie jako użyteczną czcionkę lub plik literowy, podlegasz opłacie za redystrybucję / odsprzedaż. Pobierając tę ​​czcionkę,zgadzasz się na tę opłatę.

  Nie masz prawa używać tych programów do tworzenia czcionek do tworzenia innych dzieł pochodnych, które mogą być używane jako programy czcionek. Zaakceptowanie przez Państwa tej umowy, pokazane poprzez pobranie i / lub zainstalowanie załączonych czcionek, powinno spowodować, że jakakolwiek czcionka lub program czcionek, który według specjalistów z branży został utworzony przy użyciu jednej z tych czcionek przedstawionych do pobrania jako odniesienie lub punkt wyjścia, utworzone przez Ciebie lub przez osoby zatrudnione przez Ciebie, najemcę, umowę, przysługę lub zadanie, wspomniane czcionki staną się własnością Astigmatic (AOETI), a wszystkie zyski z tego programu lub czcionek zostaną przeniesione do Astigmatic One Eye Typographic Institute.